Fotograf

Fotograf & WebDesigner

Fotograf - O mnie

fotograf ślubny łódź
Fotograf ślubny Łódź
Profesjonalny fotograf ślubny oferuje kompleksową obsługę ślubów, chrztów, komunii i innych uroczystości okolicznościowych. Najczęściej fotografuję na terenie miasta Łódź i okolicach, tj. Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Pabianice, Zgierz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby dojechać w każdy zakątek Polski.
Wiecej

Moja oferta

Fotograf ślubny Łódź

Oferuję najwyższej jakości fotografię ślubną, zdjęcia plenerowe, zdjęcia z chrztu i komunii, fotografię reklamowa i fotografię ciążową. Wszystkie zdjęcia są starannie selekcjonowane i poddawane fachowej obróbce. Zamiast zwykłych albumów fotograficznych tworzę fotoksiążki, które pięknie przedstawią ten wspaniały i jedyny dzień w Waszym życiu.

Posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Diecezjalną upoważniające do fotografowania w obiektach sakralnych.

Więcej

WebDesign

Projektowanie sklepów i stron internetowych w oparciu o kod HTML i PHP. Tworzenie layout’ów, wszelkiego rodzaju grafiki i zdjęć na strony internetowe. Instalacja strony na serwerze podpięcie domeny, utrzymanie strony(hosting). To wszystko możecie mieć za niewielkie pieniądze. Oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które nie wymagają potężnych stron lub sklepów internetowych.

Projektowanie stron internetowych Łódź.